sportovní vyžití

Když se řekne na Jižní moravě rybaření, tak se každému rybáři vybaví Mušovská jezera. Proto je mušov spojován především s rybařením. Samozřejmě se sem jezdí i za jinou zábavou a to například za kitingem, kiteboardingem, lodním sportem nebo cyklistikou. Samozřejmě se zde provozuje mnohem více sportů.
Mušov a sporty jdou ruku v ruce, protože sport doplní i zábava, které je zde spousty a to ať v kempech tak ve všech okolních vesnicích nebo městech.
A věřte, že kdo přijede poprvé, ten si to zde zamiluje a bude se vracet velice rád a čím dál častěji. Pálava a okolí mušova je totiž náviková oblast Jižní moravy.

Sportovní vyžití v okolí mušova

mushow - kiteboarding

Kiteboarding po Pavlovem. Kdo by odolal vodním sportům jako je tento. Lze si domluvit instruktora i vše co je potřeba kolem.
Jít na mushow

Rybaření mušov

Server, na kterém najdete vše co je k rybaření na mušově potřeba. Včetně místa, kde si lze zakoupit povolenku a to včetně povolenky na Dyji 6 - rezervaci.
Jít na rybarenimusov.cz

WAKE PARK - MERKUR

Čím dál více oblíbený a vyhledávaný vodní sport. Můžete si pronajmout trenéra a to jak pro sebe tak i pro vaše děti. Naučí se vše od začátku až po triky.
Jít na wake park
Neskutečná zábava v našem vodním světě na Jižní moravě. Přijďte se za námi pobavit, relaxovat nebo odpočívat. To vše včetně občerstvení a ubytování na mušově.
Půjčovna elektrokoloběžek HARLEIK. Nové stroje a možnost zapůjčení na celý den! Půjčovna se nachází v Bulharech č.p. 98. Více se dozvíte a rezervace provedete na stránkách harleik.cz
musovsko@musovsko.cz
sleduj
mušovsko
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram